INFORMACJE Wspolpraca w magazynem
drukuj stronę
SS-NG #28 LUTY 2005


REDAKCJA
1. Współpraca z dystrybutorami, producentami sprzętu

   Elektroniczny magazyn SS-NG oferuje współpracę sklepom oraz dystrybutorom w zakresie recenzowania oraz testowania ich asortymentu, włączając w niego gry komputerowe, oprogramowanie, sprzęt komputerowy (podzespoły) itp...    Zainteresowanych taką formą współpracy prosimy o kontak z PR-Managerem SS-NG pod adresem [email protected]

Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie.

   Zainteresowanym udostępniamy statystyki serwisu. Struktura czytelników zostanie niedługo zamieszczona na serwisie.
2. Współpraca ze stronami i serwisami:

Co muszę zrobic?

   Na stronie zamieszczasz nasz button (kod poniżej) oraz informację o każdym najnowszym numerze SS-NG, którą odpowiednia osoba zajmująca się stroną otrzymywać będzie drogą mailową.

Co mam w zamian?

   W zamian w SS-NG oferuje mniejszym stronom umieszczenie linka w dziale "współpraca" na serwisie.

   Większym stronom posiadającym sporą ilośc odwiedzin oferujemy zamieszczenie butona w magazynie oraz na serwisie w dziale współpraca. Jest to gwarancja, że reklama wyeksponowana będzie wewnątrz magazynu (zarówno w wersji online i offline) przez cały czas trwania współpracy. Jest to więc reklama stała, dostępna przez 365 dni w roku. Będzie ona docierała do około 10 000 czytelników miesięcznie, zaś za pośrednictwem cover cd, na których umieszczane jest SS-NG, do prawie kilkudziesięciu tysiecy potencjalnych odbiorców.

   Strony które posiadają butona w magazynie, otrzymują możliwośc wyeksponowania butona w menu magazynu, jest to jedna spore wyróżnienie które dotyczy tylko i wyłącznie serwisy szerzej z nami współpracujące. Zainteresowanych taką formą współpracy prosimy o kontak z PR-Managerem SS-NG pod adresem [email protected]Zapraszamy do współpracy z magazynem.
INFORMACJE Wspolpraca w magazynem
drukuj stronę
SS-NG #28 LUTY 2005